Co może fotobudka?

W dzisiejszych czasach wykorzystuje się fotobudki w dwóch wersjach. Jako automaty do zdjęć (np. paszportowych). Takie fotobudki można niekiedy spotkać w urzędach, na dworcach czy lotniskach. Druga wersja, o wiele popularniejsza, nowoczesnych fotobudek to fotobudka do wykorzystywania na imprezach.

Fotobudka na weselu czy imprezie staje się coraz bardziej popularnym gadżetem także w Polsce. Rok 2018 był w branży weselnej „rokiem fotobudki”: trudno było sobie w ubiegłym roku wyobrazić organizację wesela bez fotobudki. Wygląda na to, że nie inaczej będzie w roku kolejnym, tym bardziej, że fotobudki jeszcze zyskują na popularności.

Współczesne fotobudki to nie tylko maszyny robiące zdjęcia. Oprócz aparatu, wbudowanej drukarki i lampy oświetleniowej nowoczesne maszyny fotograficzne potrafią dodawać w sposób cyfrowy tła oraz dodawać napisy do zdjęć. Fotobudki najnowszej generacji potrafią także przesyłać zdjęcia bezpośrednio na maila, do galerii online, na smartfony (drogą internetową) bądź do popularnych serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Youtube czy Twitter.

 


Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Fotobudka